Drewno egzotyczne

Przeglądając naszą bazę materiałów z drewna egzotycznego znajdą Państwo mnóstwo gatunków znakomicie nadających się do ekskluzywnych wykończeń wnętrz takich jak Heban Makasar, Teak, Palisander Santos, Palisander Indyjski, Wenge oraz drewno egzotyczne o wyjątkowych właściwościach i możliwości zastosowania w warunkach zewnętrznych tj. Teak, Iroko, Afromosia, Doussie lub ekstremalnych warunkach wewnętrznych typu: sauny, prysznice, pokoje kąpielowe, baseny (Samba, Ayous, Cedr).

Tarcice egzotyczne z powodzeniem wykorzystuje się do produkcji schodów (min. sapeli, merbau, jatoba, amazaque) oraz stolarki otworowej typu okna, drzwi (meranti, sapeli, okume, doussie).

Nasza baza materiałów z drewna egzotycznego zawiera gatunek Akacji Azjatyckiej to drewno doskonale wyglądające i bardzo wytrzymałe, co z pewnością jest ich największymi zaletami.

Oferujemy materiały z Akacji na schody drewniane, parapety, podłogi, blaty, szafki, tarasy. Oferujemy sprzedaż Hurtową i detaliczną. Nasze drewno egzotyczne to wyselekcjonowane okazy.

Z naszego asortymentu Akacji Azjatyckiej mogą Państwo stworzyć niepowtarzalne wnętrza,wyjątkowe elewacje drewniane, schody drewniane, blaty, parapety i tarasy. Drewno egzotyczne Akacji Azjatyckiej stanowi wyjątkowy materiał, dzięki bogactwu wzorów i kolorystyki oraz łatwości obróbki daje wiele możliwości zastosowania i aranżacji.